احساس....

نگه داشتن دُم ماهی و قــلب یک زن

از مشکل ترین کارهای دنیاسـت !

/ 3 نظر / 25 بازدید
امین و مهشید و ...

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] سلام دوست عزیز اومدم که دعوتت کنم به وبلاگ شخصی ما سه تا ... امین و مهشید و خدا 12 اردیبهشت 91 افتتاح شد وبلاگمون همه حرفای ما اینجا نوشته میشه ، وبلاگی که هدفش تجربه لحظات امید و آرامشه حرفایی کاملا متفاوت و نو ... امیدواریم روزهای قشنگی رو در کنار شما بسازیم حضور شما رو صمیمانه خوش آمد میگیم www.ma3ta.com

مهسا

جون جونی بخون طالع روز تولدته تفسیر اصلی دید و پذیرش، همکاری و تعادل، ثبات و پیشرفت قدم به قدم جنبه های مثبت درخشان، اجتماعی، حامی و فعال بوده و ارتباط خوبی با دوستان و همکاران خود دارید. توانائی تجزیه و تحلیل عملی به حواس عمومی شما قوت خاصی بخشیده است. شما با وجدان قوی عمل می کنید و دوست دارید از اشتباهات خود عبرت بگیرید و موجب ارتقای وضعیت خود و دنیای پیرامون خود گردید. می شود روی شما که افرادی قوی، سالم و پرانرژی هستید، حساب کرد که هر کار یا شغلی را انجام دهید؛ چراکه معمولا از درجه خوب به درجه عالی و سپس درخشان تبدیل می شوید. شما رو به پیشرفت هستید و همیشه در جهت دستیابی به کمال قرار دارید، اما پیشرفت قدم به قدم از موقعیتی که در آن قرار دارید و محلی که می خواهید به آن دست یابید را نیز پذیرفته اید. شما احساس خوبی در مورد تعادل در مسائل دارید. شما می دانید که چگونه داد و ستد کنید. بعنوان کمال گرایان عملی، شما قدر خود و دیگران را می دانید و در دنیا در جستجوی شادی هستید.

مهسا

جنبه های منفی شما بی حوصله اید و در زندگی گم کرده ای دارید، زیرا هیچ چیزی نمی تواند استانداردهای بالای شما را برآورده سازد یا به سرعتی که شما می خواهید به مورد اجرا درآید. با موجی از تلاش و شوق، کار خود را آغاز می کنید ولی از آنجا که رویاپردازان بی حوصله و بی تجربه ای هستید، چنانچه زود به نتیجه نرسید، سریعا مسائل را کنار می گذارید بدون آنکه فرصت کمترین پیشرفت در کار را فراهم آورید. شما در افرادی که می بینید، ایده آل ها را جستجو می کنید و زمانیکه می فهمید که ایشان هم مسائل مربوط بخود را دارند، ناامید می شوید. در برابر انتقاد بسیار حساس هستید؛ چرا که نسبت بخود بسیار منتقد هستید و نسبت به نصایح و عکس العمل های دیگران بی تفاوتید و این اشتباه را بارها و بارها مرتکب می شوید.